Jazyková škola LITE

Jazyková škola LITE vznikla v České Republice v květnu 1997. Název LITE je složený z počátečních písmen anglických slov: Life Improvement Through Education, což v překladu znamená: Zlepšování života pomocí vzdělávání.

Z jedné pražské školy jsme se postupně rozrostli na síť čítající 13 poboček v Čechách. Na Vysočině máme zastoupení v Jihlavě (areál bývalé Tesly) a v Pelhřimově. Jazykové školy LITE fungují všechny na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých celosvětových průzkumů v oblasti výuky jazyků.

Věříme, že kvalitní vzdělání člověka posunuje vpřed, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutečnit jeho sny. Snažíme se zlepšovat životy mnoha lidí tím, že jim umožníme komunikovat světovým jazykem č.1, angličtinou a učíme je úspěšným principům, jak efektivně studovat s plným porozuměním daného předmětu.
 
Jazyková škola LITE byla první školou, která začala v ČR nabízet a pořádat ukázkové hodiny zdarma. Naší snahou bylo a je ukázat lidem neefektivitu zastaralých „učebnicových“ výukových metod a nastínit jim principy, které vedou ke skutečnému osvojení si jazyka a aktivnímu mluvení.
 
Našimi klienty jsou lidé, kteří se rozhodli naučit se anglicky rychle a efektivně. Mají cíl a vědí, že aktivní zvládnutí angličtiny jim zlepší život a přinese nové možnosti v životě: zvýšení kvalifikace, získání lepší práce, navazování obchodních vztahů, získávání nových přátel, lepší pocit, možnost cestování nebo studia v zahraničí.
 
Vyhledávají nás manažeři, podnikatelé, zaměstnanci, umělci nebo studenti, kteří se potřebují připravit na zkoušky z angličtiny. Studují u nás i lidé v důchodovém věku, kteří zůstali duchem mladí a rádi cestují nebo mají část rodiny v cizině.