Vozidlo bezpečnostní agentury přepadli ozbrojení lupiči

24. 08 2012 | Maskovaní ozbrojení lupiči přepadli 15. srpna poblíž Stříteže na Jihlavsku vozidlo bezpečnostní agentury převážející peníze. Pachatelé donutili pod pohrůžkou použití zbraně posádku vozidla peníze vydat a zmizeli. Při přepadení nebyl nikdo zraněn. Policie, která z taktických důvodů nechce prozradit výši uloupené částky, o případu informovala až dnes. Kriminalisté totiž žádají případné svědky události o pomoc při pátrání. ČTK to oznámila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

"Pomoci by mohli hlavně svědci, kteří se ve středu 15. srpna v době mezi 21:15 až 21:30 pohybovali v blízkosti logistického areálu firmy Jipocar u Stříteže," uvedla mluvčí. Potřebné informace by podle ní mohli mít také svědci, kteří se nacházeli u čerpací stanice v prostoru křižovatky, na parkovišti u restaurace Tři věžičky nebo v budovách, ze kterých je dobře vidět na areál skladu firmy Plzeňský Prazdroj.

Náhodní svědci by si podle policie mohli povšimnout například pohybu podezřelých maskovaných osob či osobního, nebo dodávkového vozidla odjíždějícího z místa zvýšenou rychlostí. Lidé mohou volat na tísňovou linku 158, nebo na telefonní číslo 974 261 324. Mohou také použít e-mailovou adresu pio@policievysocina.cz.
 
zdroj: ČTK
 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO