Tipy na interiérová zrcadla

Výběr interiérových zrcadel. Tipy na produkty.

Ambiente Amirro

Nástěnné kruhové zrcadlo, které rozzáří koupelnu, chodbu nebo třeba šatnu. Zrcadlo je vybaveno neutrálním LED podsvícením kolem celého jeho obvodu, které se rozsvěcí pomocí vypínače na stěně. Na výběr je z několika velikostí, podle možností prostoru tak můžete pořídit zrcadlo od 60 do 100 cm. K dostání jsou od 3 718 Kč na www.zrcadla.cz .

Zrcadlo Salto Amirro v černém rámu

Zrcadlo zdobené matným rámem s fazetou v černé barvě se skvěle hodí k industriálnímu stylu koupelen s dalšími černými detaily, ale i ostatním částem interiéru. Zrcadlo je vybaveno závěsy pro pověšení na výšku i na šířku a příslušnými montážními prvky na zeď. K dostání je v rozměru 80 x 60 cm, ale lze jej vyrobit také přímo na míru konkrétní koupelny, chodby nebo kdekoliv jinde v interiéru. Cena je 1 594 Kč na www.zrcadla.cz .

Kulaté zrcadlo Ring Amirro

Designové kulaté zrcadlo Ring o průměru 50 cm s průřezem ve středu zrcadla, takže tvarem připomíná velké CD. Od středu zrcadla je pak uchycen pásek z pravé kůže, který slouží k zavěšení zrcadla a zároveň z něj dělá nevšední designový kousek. Může tak být ozdobou jak obývacího pokoje, tak koupelny nebo chodby či jídelny. K dostání na www.zrcadla.cz  za 2 490 Kč.

Kruhové zrcadlo Ronde

Kulaté zrcadlo s jemně broušenou hranou o síle 4 mm v elegantním a jednoduchém provedení. Je ideální jak k nalepení na zeď, nábytek či dveře, tak ke klasickému zavěšení přes úchyty. Díky rozmanitosti uchycení se hodí do každého interiéru od ložnice, přes obývací pokoj až po chodbu nebo koupelnu. Doplnit jej můžete také vhodným osvětlením nebo podsvícením led páskou. K dostání ve dvou velikostech 50 cm nebo 60 cm od 305 Kč na www.zrcadla.cz .

Amirro Tomáš

Elegantní skládané zrcadlo čtvercového rozměru je ze dvou kusů. Podklad je ze šedého zrcadla, na kterém je nalepeno středové zrcadlo, obě jsou zdobena broušenými hranami. Zrcadlo je k dostání ve velikosti 60 x 60 cm (zrcadlový střed je 40 x 40 cm) za 1 543 Kč na www.zrcadla.cz .

Amirro Apache

Elegantní skládané zrcadlo s podkladem z lakovaného skla Lacobel je ideální k zavěšení na zeď. Zrcadlový střed má rozměry 75 x 50 cm a je olemován úzkou ozdobnou fazetou. K dostání je na bílém a tmavě červeném podkladu za 1 827 Kč na www.zrcadla.cz .