Těšte se na léto s malinovou edicí SodaStream

Značka SodaStream, světový specialista na výrobu domácí perlivé vody, uvádí na trh limitovanou edici JET Love Raspberry s prémiovou výbavou laděnou do malinových vzorů. Obsahuje výrobník JET White s bombičkou, 3 nápojové lahve a malinovou příchuť pro perlivou vodu. Vůni a chuť léta si tak můžete vychutnat v pohodlí domova už teď!

Výrobník Jet White, který je nejprodávanějším typem výrobníku SodaStream, dokáže připravit osvěžující perlivou vodu z čerstvé kohoutkové vody. Funguje na jednoduchém mechanickém principu, díky kterému si vodu snadno naperlíte stlačením ovládacího tlačítka. Počtem a dobou stlačení si sami zvolíte, jak moc má být vaše voda perlivá. Bombička s potravinářským CO2 plynem vystačí na výrobu až 80 litrů perlivé vody.

Součástí edice jsou 3 litrové opakovaně plnitelné lahve JET s malinovým tematicky laděným designem. Víčka a dna jsou bílá, tělo lahve je čiré a je vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA látek. Dvě lahve mají navíc stylový malinovým motiv. Originální malinová příchuť je určena pro perlivou vodu, má snížený obsah cukru a neobsahuje alergeny. A navíc výborně chutná.

Limitovaná edice Jet Love Raspberry potěší každého, kdo miluje léto, zdravý životní styl a nejsou mu lhostejné rodinné finance ani životním prostředí. Omezením výdajů za balenou vodu totiž šetříte nejen vlastní rozpočet, tak zároveň předcházíte hromadění jednorázových plastů, které zahlcují naši planetu. A navíc se díky SodaStream jednou provždy vyhnete namáhavému tahání těžkých balení vod.

Doporučená maloobchodní cena limitované edice JET Love Raspberry je 1699 Kč.