Srážka tří vozů skončila tragicky

Ve středu ráno na silnici I/38 v obci Skuhrov na Havlíčkobrodsku došlo ke střetu tří vozidel.  

K nehodě došlo krátce po páté hodině ranní na silnici I/38 u obce Skuhrov. „Došlo tu ke střetu tří vozidel – osobního vozidla Volkswagen Golf, dodávkového vozidla Ford Tranzit a nákladního vozidla MAN,“ informovala mluvčí policie Dana Čírtková. Nehoda si podle ní vyžádala jeden lidský život a další zranění. „Zemřel řidič v osobním vozidle, jednalo se o osmapadesátiletého muže. Ve vozidle cestoval sám," uvedla mluvčí policie.

Řidič dodávkového vozidla byl s lehkým zraněním převezen do nemocnice. Na místě nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Hlavní tah mezi Havlíčkovým Brodem a Kolínem byl na pár hodin uzavřen. V tuto chvíli je silnice již plně průjezdná. Nehodu prošetřují kriminalisté. "Příčina dopravní nehody, stejně jako míra zavinění, jsou předmětem šetření ze strany kriminalistů oddělení obecné kriminality územního odboru Havlíčkův Brod," dodala Čírtková.

Ve Skuhrově jde o druhou tragickou dopravní nehodu v krátkém časovém období. V polovině dubna zde vyhasl život šestasedmdesátiletého muže.