Společnost Hecht bude od konce listopadu prodávat vánoční stromky

Advent se rychle blíží a s ním i nákup vánočních dárků, ozdob a pečení vánočního cukroví. Jedním ze symbolů Vánoc je vánoční stromeček, který v domácnosti vytvoří tu pravou vánoční atmosféru. Na adventní sezónu se připravuje i společnost Hecht, která bude letos opět prodávat kvalitní vánoční stromky dovážené z plantáží v Dánsku. Stromky jsou farmáři pěstovány speciálně pro vánoční trh, nejsou vytěženy z lesa.

Hecht tradičně dbá na kvalitu zboží a spokojenost svých zákazníků. Tu se i u prodeje vánočních stromků snaží zajistit jejich korektním, pro zákazníky výhodným, měřením: Vánoční stromky jsou měřeny od spodní části kmene pouze po nejvyšší část koruny větví. Přečnívající části, včetně špičky, kterou lidé doma často zkracují a upravují kvůli zavěšení vánočních ozdob, se do ceny nezapočítávají.  

Vánoční stromky budou k zakoupení na prodejnách Hecht v prodejní době od 8 do 20 hodin každý den včetně víkendů, mimo státní svátky. Vybrat si zde můžete ze smrků, borovic nebo třeba kavkazských jedlí, které jsou stále oblíbenější a pro dánské plantáže typické. K dostání budou od konce listopadu, seznam všech prodejen najdete na www.hecht.cz  .