Speciální pomocníci na praní a sušení prádla

Inteligentní kolíčky na prádlo Brabantia Smart jsou ze 100% plastu, takže nedělají žádné rezavé skvrny na mokrém prádle. Jejich velký zobák jim dává silnou přilnavost, ale bez protlačení do prádla. V sadě jsou k dostání po 12 kusech. Cena je 200 Kč.   

Kartáč na šaty Brabantia vyčistí váš oděv během minuty. Tento atraktivní kartáč odstraní veškerá textilní vlákna, prach nebo zvířecí chlupy jedním tahem. Díky dvojité velurové podložce můžete použít kartáč zleva doprava a naopak. Cena je 150 Kč.   

Závěsný vak na prádlo Brabantia má elegantní otočný háček, takže si jej můžete zavěsit kamkoliv potřebujete. Tato robustní taška unese až 35 litrů prádla a snadno se s ní manipuluje. Dostupné v teplém odstínu červené, šedé a mátové. Cena je 1 090 Kč.

Ochranné sáčky na praní Brabantia udrží jemné prádlo v bubnu pračky v bezpečí. Jedná se o jednu velkou a dvě malé síťované tašky, které chrání jemné oděvy a malé kusy oblečení během praní. Snadno se používají, mají speciální zapínání na zip, který je překryt látkou pro ochranu ostatního prádla v pračce. Cena za 3 ks je 220 Kč.

Produkty Brabantia zakoupíte na www.brabantia-shop.cz nebo v sítích Luis a Kika.