Právě se nacházíte:

RETRO DNY v Zoo Jihlava

Dvoudenní akce RETRO DNY v jihlavské zoo se uskuteční 5. a 6. července vždy od 10:00 do 16:00 hodin jako součást oslav 60. narozenin Zoo Jihlava.  

Během RETRO DNŮ bude výjimečná možnost navštívit vzdělávací centrum PodpoVRCH, kde bude zařízen RETRO-pokoj. Zde budou mít návštěvníci možnost pořídit si retrofotografii. V další části centra bude výstava „Skoro všechno o zoo“, kde si návštěvníci mohou zavzpomínat a dozvědět se, co zajímavého se stalo od roku 1957, kdy byla zoo založena.

Ve středu 5. července ve 14:00 hodin bude v areálu zoo vystoupení dívčí retrokapely TOFFIEES, kdy si návštěvníci mohou poslechnout největší hity 50. a 60. let v originálním pojetí.

Majitelé trabantů POZOR!

Pokud přijedete v tyto dny do zoo svým trabantem, budete mít parkovné zdarma. Důvodem je stejný rok vzniku zoo a tohoto vozu.“

Milovníci časopisu ABC

Víte, že tento oblíbený časopis vznikl v témže roce jako Zoo Jihlava. Zapojte se do soutěže při akci RETRO DNY, které budou v Zoo Jihlava probíhat ve dnech 5. – 6. července a odneste si domů jedno číslo tohoto časopisu nebo se staňte výhercem ročního předplatného.

Modely autíček firmy ABREX

V soutěži při akci RETRO DNY můžete kromě předplatného časopisu ABC získat také hodnotné modely autíček od firmy ABREX, které do soutěže poskytlo Muzeum autíček v Přísece.

Důležité upozornění pro majitele fotografií se želvou.

Součástí čtvrtečního programu je setkání majitelů fotografií se želvou. Jedná se o keramickou želvu v areálu zoo, u které se fotí již celé generace návštěvníků. Ti, kteří přinesou fotografii v době od 10 do 14 hodin, získají speciální odměnu a jejich fotografie se stane součástí tabla.

Soutěž současně probíhá na facebooku a vylosování výherce této soutěže o roční permanentní vstupenku do zoo se uskuteční ve 14 hodin.

http://www.zoojihlava.cz