PODZIMNÍ SLEVOVÁ MÁNIE BLACK WEEKEND V CITYPARKU

Citypark se v říjnu opět připojí k trendu Black Friday, kdy se konají téměř po celém světě masivní slevové akce. Místo pátku plného slev, chystáme dokonce celý prodloužený víkend!  

Slevová nákupní mánie s názvem Black Weekend se koná od pátku do neděle 20. – 22. října. Jako vždy Vám kromě porce slev budeme servírovat podzimní fashion trendy v podobě módních přehlídek. Pozvání na Black Weekend přijal dokonce populární raper Majk Spirit, který vystoupí na naší pasáži v sobotu 21. října od 18 hodin.

Kromě přehlídek a Majka Spirita Vás čeká také spousta hýčkání. Na pasáži opět budou vizážistky z Yves Rocher líčit zákaznice zdarma. Přidá se také mistryně České republiky ve fotomakeupu Sandra Mirková. Kadeřnice z našeho kadeřnictví 100CZK Vás budou na pasáži zdarma česat.

Pokud se na akci vyfotíte v našem selfie fotopointu a nasdílíte fotku na svůj profil s označením Cityparku a nebo hashtagem citypark_jihlava, můžete se také zúčastnit soutěže o horkou novinku tohoto podzimu: zbrusu novou dárkovou kartu Cityparku nabitou na 3 500 Kč. Hrajeme o 3 karty.

https://www.citypark.cz