Právě se nacházíte:

PODLAHOVÝ STOJAN NA TV

Pokud aktuálně řešíte problém s umístěním televizoru, značka Stell má pro vás řešení v podobě profesionálního podlahového stojanu na TV. S ním můžete televizor umístit na jedno fixní místo, avšak v případě potřeby jej můžete velmi snadno a velmi rychle přemisťovat z místa na místo.  

Profi podlahový stojan na TV Stell SOS 4100 splňuje nejnáročnější požadavky na kvalitu materiálu, ale zároveň i na design. Tento stojan disponuje masivní hliníkovou konstrukcí, zesílenými kolečky, a přitom elegantním designem. Podporuje uchycení televizoru s VESA 200×200 až 600×400 a je doporučován pro televizory s uhlopříčkou od 40 do 100 palců. Maximální nosnost stojanu je 50 kg. Díky uzamykatelným kolečkům, kterými je stojan vybaven, ho můžete velmi snadno přesouvat po místnosti, ale i mimo ni, s možností bezpečného zafixování na konkrétním místě.

Tento profi stojan je ideální pro prezentační účely a firemní záležitosti. Součástí stojanu jsou dvě poličky. Jedna police slouží jako držák na TV příslušenství a druhá polička zamýšlena jako držák na kameru.  Stojan je tedy vhodný pro využijí k nejrůznějším konferenčním hovorům či skupinovým videochatům. Držák televizoru je výškově nastavitelný a umožňuje televizor umístit do dvou pozic, portrét nebo landscape. Stříbrné barevné provedení je velice elegantní a bude se tak hodit jak do vaší domácnosti, tak do kancelářských prostor.