Plyšáci vyrazili do Fruitisimo!

V rámci kampaně „Mlsejte zdravě“ vyrazilo 12 000 plyšáků do prodejen Fruitisimo, kde čekají na věrné zákazníky Fruitisimo. Jejich cesta je zdokumentována ve fotorománu na http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150824604572493.405997.137780462492&type=1 nebo http://www.fruitisimo.cz/uvod-ice-cream/1-6-2012-kampan-mlsejte-zdrave.html.

Speciální edice 4 plyšových kamarádů společně s cool plackami Fruitisimo, budou k dispozici po celé léto. Zákazníci tak mohou získat lva, hrocha, žábu a opici. Princip akce spočívá ve sbírání razítek. Pokud zákazník nasbírá 12 razítek za nákup exclusivní zmrzliny získává plyšáka zdarma. Plyšáci docházejí na provozovny postupně, a jaký plyšák je zrovna v „kurzu“ všichni poznají dle aktuální výzdoby jednotlivých prodejen. Zákazník tak může získat postupně všechny 4 kamarády.

Akce odstartovala 1. 6. na všech provozovnách Fruitisimo po celé České republice. Je komunikována přímo na všech provozovnách, které jsou v obležení žab, lvů, hrochů i opic na pokladnách, monitorech, menuboardech, cenících, na vitrínách a možná i na zaměstnancích, na webu i Facebooku Fruitisimo, na webu i Facebooku obchodních center a v jiných médiích.
 
Veškeré informace o nás naleznete na stránkách www.fruitisimo.cz nebo na Facebooku http://www.facebook.com/fruitisimo .