Nejlepší stránky obcí, měst a organizací byly oceněny

Ve středu 21. března probíhalo v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě v rámci krajského kola soutěže Zlatý erb 2012 předávání cen tvůrcům nejlepších webových stránek a elektronických služeb. Nejlepší webové stránky má Dobronín, Nemocnice Jihlava a město Jihlava.

Webové stránky krajského města v letošním ročníku krajského kola soutěže o Zlatý erb zabodovaly. S portálem výběrová řízení uspěla u poroty Jihlava ještě v kategorii elektronická služba. "Nejlepší webovou stránkou spravovanou dobrovolnými hasiči má sbor Žďár nad Sázavou 2 – Zámek,“ doplnil Zdeněk Ryšavý, radní kraje pro oblast informatiky s tím, že celkem se do čtyř kategorií přihlásilo 67 soutěžících.

Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí předali na slavnostním ceremoniálu zástupci Kraje Vysočina – radní Marie Kružíková, náměstek hejtmana Vladimír Novotný, radní Zdeněk Ryšavý, radní Tomáš Škaryd.

Cenu veřejnosti získala obec Koněšín (zde). V kategorii Nejlepší webová stránkách obce byly oceněny obce Dobrodín (zde), Koněšín (zde) a Hluboké (zde). Mezi městy se umístily stránky Jihlavy (zde), Moravských Budějovic (zde) a Havlíčkova Brodu (zde).

zdroj: ČTK