Najděte šikovného řemeslníka díky službě ePoptávka.cz

Stavba, rekonstroukce, oprava? Přenechte starosti s hledáním řemeslníků na nás. Zdarma je za vás oslovíme a váš požadavek jim předáme. Stačí si zadat poptávku na www.epoptavka.cz.

Již během pár hodin po vyplnění jednoduchého poptávkového formuláře, do kterého zadáte, co sháníte, bude vaše poptávku rozeslán relevantním dodavatelům. Databáze, ze které pro vás ePoptávka.cz řemeslníky a firmy vybírá, obsahuje přes 200 tisíc záznamů z celé ČR. Není tak potřeba mít strach, že nebudete mít z čeho vybírat. Z nabídek, které vám jednotliví dodavatelé zašlou a které budou vypracovány na míru vašim požadavkům, si sami vyberete, komu realizaci své zakázky svěříte.

Mezi uživatele, kteří díky nákupu přes server ePoptávka.cz šetří čas i finanční prostředky, naleznete jednotlivce, malé a střední firmy, státní instituce i největší podniky v ČR. Úspěšný poptávkový server ePoptávka.cz, o který v minulosti projevil zájem portál Seznam.cz, působí na českém trhu již od roku 2004. Oblíbenost konceptu pak umocňuje také expanze za hranice ČR, a to na Slovensko, do Polska a Maďarska.