Na Žďársku se prý v úterý zastřelil dvanáctiletý chlapec

Dvanáctiletý chlapec se v úterý údajně zastřelil loveckou zbraní v obci Sulkovec na Žďársku. Policie prověřuje okolnosti úmrtí. "Vzhledem k věku dítěte nemůžeme sdělit žádné další informace," řekla ČTK krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. Nešťastnou událost bez dalších podrobností potvrdila Věra Bělehradová z obecního úřadu. 

Dvanáctiletý chlapec se v úterý údajně zastřelil loveckou zbraní v obci Sulkovec na Žďársku. Policie prověřuje okolnosti úmrtí. "Vzhledem k věku dítěte nemůžeme sdělit žádné další informace," řekla ČTK krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Nešťastnou událost bez dalších podrobností potvrdila Věra Bělehradová z obecního úřadu. "Je to velmi bolestivá věc, ke které se nebudeme vyjadřovat, ani rodina si to nepřeje," řekla Bělehradová. Spekulace o možném šikanování dítěte ve škole odmítl ředitel Základní školy v obci Bystré na Svitavsku Zdeněk Mrkos. "O žádné šikaně nevím, neví o ní ani kolegové, pokud byla v nějaké skryté formě, nepodařilo se ji odhalit," řekl Mrkos ČTK. Chlapec byl podle něj trochu uzavřenější, školu však navštěvoval od první třídy a s kolektivem byl sžitý.
 
zdroj: ČTK