Charita Jihlava ocení nejlepší dobrovolníky

1. 12 2013 | Oblastní charita Jihlava se chystá ocenit dobrovolníky za jejich celoroční nezištnou službu druhým. Tradiční akce „Dobroch“ se bude konat ve středu 11. prosince od 18.00 hodin v jihlavském Chilli Cafe-baru a je otevřena veřejnosti.  

„Dobroch je akcí, kterou pořádáme již podeváté začátkem prosince při příležitosti mezinárodního dne dobrovolnictví. Chceme tím vyjádřit naši vděčnost všem dobrovolníkům, s nimiž je uzavřena smlouva pod dobrovolnickým centrem Oblastní charity Jihlava. Dobrovolníci pod naším centrem pracují v jednotlivých službách jihlavské Charity, ale také v jiných organizacích v Jihlavě, např. Život 90, v Domově pro seniory Stříbrné terasy, v Nemocnici Jihlava ad., “ říká Roman Mezlík, vedoucí dobrovolnického centra.
 
Svou účast na Dobrochovi přislíbil primátor města Jihlavy Jaroslav Vymazal, náměstek primátora Josef Kodet, ale také radní Kraje Vysočina Petr Krčál a vedoucí odboru sociálních věcí Kraje Vysočina Jiří Bína.
 
První tři nominovaní dobrovolníci s nejvyšším počtem hlasů budou oceněni cenami, z nichž první získá tradiční keramickou sošku „Dobrocha“.
 
Kulturní program zajistí skupiny Preston a Můj milý Deníčku. Zvána je i veřejnost.
 
„Jsme rádi, že dobrovolnictví v Jihlavě rok od roku nabývá na významu. Dobrovolníci se stávají plnohodnotnými členy pracovních týmů sociálních i zdravotních služeb a přispívají tak ke kvalitnímu poskytování těchto služeb potřebným,“ dodává závěrem R. Mezlík.
 
 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO